do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Skontaktuj się z nami
tel: +48 22 389 58 10
email: shop@sprytnebiurko.pl
Sprytny Blog
Znak Jakości Q od Opineo

Nasz sklep został wyróżniony przez Opineo znakiem Jakości Q od Opineo. 

Znak Jakości Q Opineo.pl

Jest on przyznawany sklepom "o sprawdzonej reputacji, który sukcesywnie podnosi poziom świadczonych usług. Podlega stałemu monitoringowi: zarówno ze strony ekspertów Opineo, którzy sprawdzają, czy spełnia on prawne aspekty funkcjonowania i sprzedaży przez Internet, jak i ze strony samych klientów, którzy przyznają mu punkty. Nagły spadek ogólnej punktacji powoduje natychmiastową reakcję Opineo i możliwe wyłączenie certyfikacji."

Bardzo dziękujemy naszym klientom za opinie. Cieszymy się, że spełniamy Państwa oczekiwania. 

Więcej szczegółów na temat certyfikacji sklepu przez Opineo.pl można przeczytać >tutaj<.

Laptopy w hali produkcyjnej? Oczywiście!

Jedną z ciekawych stron naszej działalności, jest to jak różnorodne potrzeby naszych klientów zaspokajają nasze produkty. 

Dostarczyliśmy właśnie kilkadziesiąt uchwytów pod laptopy do fabryki kamizelek kuloodpornych, gdzie pozwoliły one umieścić wygodnie laptopy Lenovo Yoga na warsztatach krawcowych. Dzięki temu może być prowadzony jeszcze dokładniejszy nadzór nad całym procesem produkcji, od którego zależy życie użytkowników wspomnianych kamizelek. 

Cześć użytkowników pracuje jednak na maszynach, które charakteryzują się dużymi drganiami, w związku z czym, mocowanie laptopa bezpośrednio na maszynie nie byłoby wygodne. Dla tej grupy użytkowników dostarczyliśmy stojaki pod laptopy. Tym sposobem użytkownicy mają laptopa pod ręką, zaraz w swoim miejscu pracy na hali produkcyjnej.

Zrealizowaliśmy 300 zamówień!

Uchwyty, podstawki i stojaki oferowane w naszym sklepie cieszą się coraz większą popularnością. W ten weekend zostało złożone 300-tne zamówienie. Jeszcze większym powodem do radości dla nas jest średnia opinii na Opineo wynosząca 9.9!

Bardzo dziękujemy!

Podziel się z innymi opinią

Bardzo ważne dla nas są opinie naszych klientów. Nie ma większej przyjemności, niż kilka dobrych słów od zadowolonego klienta. Nic również nie motywuje bardziej niż sugestie poprawy. Z tego powodu nawiązaliśmy współpracę z Opineo, które jako zewnętrzna firma zbiera wiarygodne opinie od klientów sklepów Internetowych. Kluczowe tutaj jest stwierdzenie - wiarygodne - ponieważ zbierane są one jedynie od klientów, którzy rzeczywiście dokonali zakupu. 

Zachęcamy serdecznie do korzystania z możliwości zostawienia opinii i z góry za każdą dziękujemy.

50% efektywniej? Tak, wystarczy drugi monitor 1

W 2003 roku Microsoft Research w ramach grupy VIBE opublikowali wyniki zaskakujących badań. W przypadku prostych czynności na komputerze, dołączenie drugiego ekranu powoduje wzrost wydajności użytkownika o 9%. W przypadku zadań wymagających bardziej złożonej edycji, korzystania ze źródła w pracy nad własnym dokumentem, kopiowania/wklejania itp. wydajność rośnie nawet o 50%.

Ciekawym sposobem na sprawdzenie, jakie jest odczucie badanego było najpierw udostępnienie użytkownikowi drugiego monitora... a potem jego zabranie. :-) (nie powiem, sam tak mam - od 11 lat używam dwóch ekranów i mając jeden, nawet Full HD strasznie się męczę). Inną ciekawą ilustracją tego faktu, jest pytanie, czy wygodnie byłoby pracować na biurku o rozmiarze ekranu... Oczywiście, póki nie spróbujemy, ciężko to dostrzec.

Ciekawostką jest, że w badaniach wykorzystywano także prototyp panoramicznego ekranu 42" wykorzystującego 3 projektory o łącznej rozdzielczości 3072 x768, stworzonego przez Gary'ego Starkweather (wynalazcy m.in. drukarki laserowej). Wyobrażacie sobie? 13 lat temu!

A teraz wracając do dzisiaj. Zadziwia mnie często sytuacja, gdy widzę monitor podłączony do zamkniętego laptopa stojącego w kącie biurka. Wystarczy otworzyć laptop i odpowiednio umieścić, żeby zyskać do 50% wydajności. Kuszące? Mam nadzieję.

Źródło: Microsoft Research http://research.microsoft.com/en-us/news/features/vibe.aspx

Komentarze do wpisu (1)

13 października 2016

BRAVO! Świetny materiał! Merytoryczny, wszechstronny! Kawał świetnie wyłożonej wiedzy! Okraszony ciętym dowcipem na cudnie gigantyyycznym poziomie abstrakcji! TARZAM SIĘ ZE ŚMIECHU - 13 lat temu!!? Każde dziecko jako, że od przedszkola uczestniczyć musi w obowiązkowych zajęciach indoktrynacji religijnej nie ma wątpliwości - 13 lat temu osobliwość początkowa nawet nie marzyła o tym jak wielkim wybuchem się stanie gdy ten się dokona i w zapewne 7 dni świat cały wyłoni SIĘ z niej. Nie mogła tak marzyć bo słowa jeszcze wtedy nie istniały bo był dopiero poniedziałek! Co dopiero słowo MONITOR!!!! - 13 LAT TEMU!!!!...HAHAHAHA

Nasz sklep jest wyróżniony certyfikatem:

Znak Jakości Q
Sklep oznaczony Znakiem Jakości Q to sklep o sprawdzonej reputacji, który sukcesywnie podnosi poziom świadczonych usług. Podlega stałemu monitoringowi: zarówno ze strony ekspertów Opineo, którzy sprawdzają, czy spełnia on prawne aspekty funkcjonowania i sprzedaży przez Internet, jak i ze strony samych klientów, którzy przyznają mu punkty. Nagły spadek ogólnej punktacji powoduje natychmiastową reakcję Opineo i możliwe wyłączenie certyfikacji.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl