do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Skontaktuj się z nami
tel: +48 22 389 58 10
email: shop@sprytnebiurko.pl
Sprytny Blog
Znak Jakości Q od Opineo

Nasz sklep został wyróżniony przez Opineo znakiem Jakości Q od Opineo. 

Znak Jakości Q Opineo.pl

Jest on przyznawany sklepom "o sprawdzonej reputacji, który sukcesywnie podnosi poziom świadczonych usług. Podlega stałemu monitoringowi: zarówno ze strony ekspertów Opineo, którzy sprawdzają, czy spełnia on prawne aspekty funkcjonowania i sprzedaży przez Internet, jak i ze strony samych klientów, którzy przyznają mu punkty. Nagły spadek ogólnej punktacji powoduje natychmiastową reakcję Opineo i możliwe wyłączenie certyfikacji."

Bardzo dziękujemy naszym klientom za opinie. Cieszymy się, że spełniamy Państwa oczekiwania. 

Więcej szczegółów na temat certyfikacji sklepu przez Opineo.pl można przeczytać >tutaj<.

Laptopy w hali produkcyjnej? Oczywiście!

Jedną z ciekawych stron naszej działalności, jest to jak różnorodne potrzeby naszych klientów zaspokajają nasze produkty. 

Dostarczyliśmy właśnie kilkadziesiąt uchwytów pod laptopy do fabryki kamizelek kuloodpornych, gdzie pozwoliły one umieścić wygodnie laptopy Lenovo Yoga na warsztatach krawcowych. Dzięki temu może być prowadzony jeszcze dokładniejszy nadzór nad całym procesem produkcji, od którego zależy życie użytkowników wspomnianych kamizelek. 

Cześć użytkowników pracuje jednak na maszynach, które charakteryzują się dużymi drganiami, w związku z czym, mocowanie laptopa bezpośrednio na maszynie nie byłoby wygodne. Dla tej grupy użytkowników dostarczyliśmy stojaki pod laptopy. Tym sposobem użytkownicy mają laptopa pod ręką, zaraz w swoim miejscu pracy na hali produkcyjnej.

Zrealizowaliśmy 300 zamówień!

Uchwyty, podstawki i stojaki oferowane w naszym sklepie cieszą się coraz większą popularnością. W ten weekend zostało złożone 300-tne zamówienie. Jeszcze większym powodem do radości dla nas jest średnia opinii na Opineo wynosząca 9.9!

Bardzo dziękujemy!

Proste zasady zdrowej pracy 0

Prawidłowe położenie ekranu komputera, czy też laptopa jest kluczowe dla samopoczucia przy długotrwałej pracy.

Ekran komputera powinien być umieszczony w następujący sposób:

  • górna krawędź ekranu na wysokości oczu (lub w przypadku używania okularów dwuogniskowych, minimalnie poniżej).
  • w odległości na wyciągniecie ramion,
  • pochylony do tyłu, 
  • prostopadle do źródeł światła

Powyższe wytyczne, dotyczą także laptopa, jeśli jest on wykorzystywany dłuższy czas. Stojąc na biurku, ekran laptopa znajduje się znacznie niżej, przez co użytkownik pochyla głowę, doprowadzając do przeciążeń kręgosłupa i jego bóli. Spróbuj podłożyć w tylnej części laptopa choćby futerał na okulary, czy książkę. Popracuj tak parę dni, zobaczysz różnicę. Docelowo pomyśl o podstawce lub uchwycie na biurko.

 Stanowisko pracy powinno pozwalać na regulację położenia ekranu tak, żeby spełnić wyżej wymienione zalecenia (jest to prawnym obowiązkiem pracodawcy).

Źródło: European Agency for Safety and Health at Work - http://osha.europa.eu 

 

Prawidłowe ustawienie ekranu komputera lub laptopa

 

Komentarze do wpisu (0)

Nasz sklep jest wyróżniony certyfikatem:

Znak Jakości Q
Sklep oznaczony Znakiem Jakości Q to sklep o sprawdzonej reputacji, który sukcesywnie podnosi poziom świadczonych usług. Podlega stałemu monitoringowi: zarówno ze strony ekspertów Opineo, którzy sprawdzają, czy spełnia on prawne aspekty funkcjonowania i sprzedaży przez Internet, jak i ze strony samych klientów, którzy przyznają mu punkty. Nagły spadek ogólnej punktacji powoduje natychmiastową reakcję Opineo i możliwe wyłączenie certyfikacji.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl