do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Skontaktuj się z nami
tel: +48 22 389 58 10
email: shop@sprytnebiurko.pl
Sprytny Blog
Znak Jakości Q od Opineo

Nasz sklep został wyróżniony przez Opineo znakiem Jakości Q od Opineo. 

Znak Jakości Q Opineo.pl

Jest on przyznawany sklepom "o sprawdzonej reputacji, który sukcesywnie podnosi poziom świadczonych usług. Podlega stałemu monitoringowi: zarówno ze strony ekspertów Opineo, którzy sprawdzają, czy spełnia on prawne aspekty funkcjonowania i sprzedaży przez Internet, jak i ze strony samych klientów, którzy przyznają mu punkty. Nagły spadek ogólnej punktacji powoduje natychmiastową reakcję Opineo i możliwe wyłączenie certyfikacji."

Bardzo dziękujemy naszym klientom za opinie. Cieszymy się, że spełniamy Państwa oczekiwania. 

Więcej szczegółów na temat certyfikacji sklepu przez Opineo.pl można przeczytać >tutaj<.

Laptopy w hali produkcyjnej? Oczywiście!

Jedną z ciekawych stron naszej działalności, jest to jak różnorodne potrzeby naszych klientów zaspokajają nasze produkty. 

Dostarczyliśmy właśnie kilkadziesiąt uchwytów pod laptopy do fabryki kamizelek kuloodpornych, gdzie pozwoliły one umieścić wygodnie laptopy Lenovo Yoga na warsztatach krawcowych. Dzięki temu może być prowadzony jeszcze dokładniejszy nadzór nad całym procesem produkcji, od którego zależy życie użytkowników wspomnianych kamizelek. 

Cześć użytkowników pracuje jednak na maszynach, które charakteryzują się dużymi drganiami, w związku z czym, mocowanie laptopa bezpośrednio na maszynie nie byłoby wygodne. Dla tej grupy użytkowników dostarczyliśmy stojaki pod laptopy. Tym sposobem użytkownicy mają laptopa pod ręką, zaraz w swoim miejscu pracy na hali produkcyjnej.

Zrealizowaliśmy 300 zamówień!

Uchwyty, podstawki i stojaki oferowane w naszym sklepie cieszą się coraz większą popularnością. W ten weekend zostało złożone 300-tne zamówienie. Jeszcze większym powodem do radości dla nas jest średnia opinii na Opineo wynosząca 9.9!

Bardzo dziękujemy!

Wersje językowe
Czas realizacji zamówienia

Produkty z bieżącą dostępnością

Przy każdym z produktów podajemy informację o czasie potrzebnym na przygotowanie i wysyłanie zamówienia. Dołożymy wszelkich starań, żeby czas ten był jak najkrótszy. Zazwyczaj jest to 24-48 godzin, co oznacza, że na przygotowanie przesyłki do wysyłki potrzebujemy 1-2 dni robocze

W szczególnych przypadkach czas potrzebny do przygotowania wysyłki może być dłuższy, o czym zawsze informujemy przy każdym z produktów. 

Przesyłki dostarcza Poczta Polska lub firmy kurierskie - czas dostawy jest zależny od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.

Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez ciebie Paczkomacie w przeciągu kilku (zazwyczaj do 5) dni roboczych od momentu nadania paczki.

 
Produkty niedostępne lub zamówienia większej ilości
 
Jeżeli chciałbyś zamówić produkt, którego obecnie nie mamy na stanie, prosimy uwzględnić czas realizacji podany poniżej produktu - jest to przybliżony czas, kiedy będziemy mieli produkt na stanie i będziemy mogli zrealizować Twoje zamówienie.  
 
Jeżeli jesteś zainteresowany zamówieniem większej ilości towaru lub masz dodatkowe oczekiwania względem produktów prosimy o kontakt telefoniczny (+48 22 389 58 10) lub email (shop@sprytnebiurko.pl) celem ustalenia szczegółów dostawy i terminu jej realizacji. Jesteśmy w stanie zrealizować także hurtowe zamówienia dla dużych biur, czy agencji reklamowych. Jesteśmy w stanie także dostosować produkty do Twoich potrzeb (przykładowo umieścić Twoje logo, czy przygotować specjalne wersje produktów).
Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze.

Słucham swoich klientów
Stąd także udział w programie "Opineo - słucham swoich klientów". Zachęcamy do podzielenia się z nami i innymi klientami opinią po dokonaniu zakupu.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl