Czas realizacji zamówienia

Produkty z bieżącą dostępnością

Przy każdym z produktów podajemy informację o czasie potrzebnym na przygotowanie i wysyłanie zamówienia. Dołożymy wszelkich starań, żeby czas ten był jak najkrótszy. Zazwyczaj jest to 24-48 godzin, co oznacza, że na przygotowanie przesyłki do wysyłki potrzebujemy 1-2 dni robocze

W szczególnych przypadkach czas potrzebny do przygotowania wysyłki może być dłuższy, o czym zawsze informujemy przy każdym z produktów. 

Przesyłki dostarcza Poczta Polska lub firmy kurierskie - czas dostawy jest zależny od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.

Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez ciebie Paczkomacie w przeciągu kilku (zazwyczaj do 5) dni roboczych od momentu nadania paczki.

 
Produkty niedostępne lub zamówienia większej ilości
 
Jeżeli chciałbyś zamówić produkt, którego obecnie nie mamy na stanie, prosimy uwzględnić czas realizacji podany poniżej produktu - jest to przybliżony czas, kiedy będziemy mieli produkt na stanie i będziemy mogli zrealizować Twoje zamówienie.  
 
Jeżeli jesteś zainteresowany zamówieniem większej ilości towaru lub masz dodatkowe oczekiwania względem produktów prosimy o kontakt telefoniczny (+48 22 389 58 10) lub email (shop@sprytnebiurko.pl) celem ustalenia szczegółów dostawy i terminu jej realizacji. Jesteśmy w stanie zrealizować także hurtowe zamówienia dla dużych biur, czy agencji reklamowych. Jesteśmy w stanie także dostosować produkty do Twoich potrzeb (przykładowo umieścić Twoje logo, czy przygotować specjalne wersje produktów).
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl