do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Skontaktuj się z nami
tel: +48 22 389 58 10
email: shop@sprytnebiurko.pl
Sprytny Blog
Znak Jakości Q od Opineo

Nasz sklep został wyróżniony przez Opineo znakiem Jakości Q od Opineo. 

Znak Jakości Q Opineo.pl

Jest on przyznawany sklepom "o sprawdzonej reputacji, który sukcesywnie podnosi poziom świadczonych usług. Podlega stałemu monitoringowi: zarówno ze strony ekspertów Opineo, którzy sprawdzają, czy spełnia on prawne aspekty funkcjonowania i sprzedaży przez Internet, jak i ze strony samych klientów, którzy przyznają mu punkty. Nagły spadek ogólnej punktacji powoduje natychmiastową reakcję Opineo i możliwe wyłączenie certyfikacji."

Bardzo dziękujemy naszym klientom za opinie. Cieszymy się, że spełniamy Państwa oczekiwania. 

Więcej szczegółów na temat certyfikacji sklepu przez Opineo.pl można przeczytać >tutaj<.

Laptopy w hali produkcyjnej? Oczywiście!

Jedną z ciekawych stron naszej działalności, jest to jak różnorodne potrzeby naszych klientów zaspokajają nasze produkty. 

Dostarczyliśmy właśnie kilkadziesiąt uchwytów pod laptopy do fabryki kamizelek kuloodpornych, gdzie pozwoliły one umieścić wygodnie laptopy Lenovo Yoga na warsztatach krawcowych. Dzięki temu może być prowadzony jeszcze dokładniejszy nadzór nad całym procesem produkcji, od którego zależy życie użytkowników wspomnianych kamizelek. 

Cześć użytkowników pracuje jednak na maszynach, które charakteryzują się dużymi drganiami, w związku z czym, mocowanie laptopa bezpośrednio na maszynie nie byłoby wygodne. Dla tej grupy użytkowników dostarczyliśmy stojaki pod laptopy. Tym sposobem użytkownicy mają laptopa pod ręką, zaraz w swoim miejscu pracy na hali produkcyjnej.

Zrealizowaliśmy 300 zamówień!

Uchwyty, podstawki i stojaki oferowane w naszym sklepie cieszą się coraz większą popularnością. W ten weekend zostało złożone 300-tne zamówienie. Jeszcze większym powodem do radości dla nas jest średnia opinii na Opineo wynosząca 9.9!

Bardzo dziękujemy!

Wersje językowe
Zwroty, gwarancja i reklamacje

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości związane z oferowanymi przez nas produktami prosimy o kontakt mailem na adres shop@sprytnebiurko.pl lub telefonicznie +48 22 389 58 10. Postaramy się szybko pomóc.

3 miesiące na zwrot towaru

Jesteśmy przekonani, że z towaru, który u nas zakupisz będziesz zadowolony. Jeżeli byłbyś innego zdania, na zwrot towaru dajemy Ci 3 miesiące (pomimo, że przepisy mówią o 14 dniach).

Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, prosimy wypełnij poniższy formularz

- Adresat [w tym miejscu przedsiębiorca powinien wpisać nazwę przedsiębiorcy, pełny adres pocztowy oraz, o ile są dostępne, numer faksu i adres e-mail]

– Ja/My* niniejszym informuję/informujemy* o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy* umowy dostawy następujących rzeczy* umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy*/o świadczenie następującej usługi*

– Data zawarcia umowy*/odbioru*

– Imię i nazwisko konsumenta(-ów)

– Adres konsumenta(-ów)

– Konto bankowe do zwrotu płatności

– Podpis konsumenta(-ów) (tylko, jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

– Data

*niepotrzebne skreślić

 

i wraz z produktem wyślij go na nasz adres lub dostarcz osobiście do naszej siedziby: 

SprytneBiurko.pl - Zbigniew Szcześniewski
ul. Wodna 6
05-807 Żółwin

Do paczki dołącz także wszystkie otrzymane akcesoria, rachunek lub fakturę oraz informację z numerem konta do zwrotu pieniędzy (jeśli wcześniej zapłaciłeś przelewem, gotówką, online z konta lub za pobraniem). Prosimy także o podanie krótko powodu rezygnacji z zakupu.

Pieniądze zwrócimy Ci przelewem na konto lub w przypadku płatności online na kartę, którą wykonałeś płatność.

Gwarancja

Na sprzedawane produkty udzielamy gwarancji na okres 2 lat. W przypadku wystąpienia wady, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacji.

Składanie reklamacji
W celu złożenia reklamacji, prześlij produkt lub dostarcz osobiście do naszej siedziby:

SprytneBiurko.pl - Zbigniew Szcześniewski
ul. Wodna 6
05-807 Żółwin

Prosimy załączyć także informacje: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, przyczyny reklamacji, a także kopię rachunku lub faktury.

Rozstrzyganie sporów - platforma ODR

Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.

Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze.

Słucham swoich klientów
Stąd także udział w programie "Opineo - słucham swoich klientów". Zachęcamy do podzielenia się z nami i innymi klientami opinią po dokonaniu zakupu.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl