do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Skontaktuj się z nami
tel: +48 22 389 58 10
email: shop@sprytnebiurko.pl
Sprytny Blog
Wprowadzamy nowe produkty!

Odpowiadając na Państwa pytania i potrzeby wprowadzamy nowe produkty. Pojawią się między innymi: nakładki na biurko do pracy na stojąco, uchwyty do monitora, monitorów, laptopa z wbudowaną sprężyną gazową, stojak do tableta/smartfona, podstawka do większych laptopów.

 

Znak Jakości Q od Opineo

Nasz sklep został wyróżniony przez Opineo znakiem Jakości Q od Opineo. 

Znak Jakości Q Opineo.pl

Jest on przyznawany sklepom "o sprawdzonej reputacji, który sukcesywnie podnosi poziom świadczonych usług. Podlega stałemu monitoringowi: zarówno ze strony ekspertów Opineo, którzy sprawdzają, czy spełnia on prawne aspekty funkcjonowania i sprzedaży przez Internet, jak i ze strony samych klientów, którzy przyznają mu punkty. Nagły spadek ogólnej punktacji powoduje natychmiastową reakcję Opineo i możliwe wyłączenie certyfikacji."

Bardzo dziękujemy naszym klientom za opinie. Cieszymy się, że spełniamy Państwa oczekiwania. 

Więcej szczegółów na temat certyfikacji sklepu przez Opineo.pl można przeczytać >tutaj<.

Promocje
Uchwyt samochodowy do telefonu i tableta (7"-8")
Uchwyt samochodowy do telefonu i tableta (7"-8")
95,00 zł 85,50 zł
szt.
Podstawka do laptopa  na krótkim ramieniu
Podstawka do laptopa na krótkim ramieniu
239,00 zł 215,10 zł
szt.
Uchwyt do tableta i smartfona
Uchwyt do tableta i smartfona
129,00 zł 116,10 zł
szt.
Uchwyt do laptopa i tableta (długie ramię)
Uchwyt do laptopa i tableta (długie ramię)
279,00 zł 251,10 zł
szt.
Składana podstawka pod laptopa i tableta (czarna)
Składana podstawka pod laptopa i tableta (czarna)
89,00 zł 80,10 zł
szt.
Uchwyt na biurko do monitora LCD (krótkie ramię)
Uchwyt na biurko do monitora LCD (krótkie ramię)
219,00 zł 197,10 zł
szt.
Uchwyt samochodowy do smartfona
Uchwyt samochodowy do smartfona
92,00 zł 82,80 zł
Stojak do laptopa (czerwony)
Stojak do laptopa (czerwony)
329,00 zł 296,10 zł
Uchwyt do laptopa  (długie ramię)
Uchwyt do laptopa (długie ramię)
269,00 zł 242,10 zł
szt.
Podstawka pod laptopa
Podstawka pod laptopa
169,00 zł 152,10 zł
szt.
Podstawka do laptopa i uchwyt monitora na dwóch długich ramionach
Podstawka do laptopa i uchwyt monitora na dwóch długich ramionach
359,00 zł 323,10 zł
szt.
Składana podstawka pod laptopa i tableta (biała)
Składana podstawka pod laptopa i tableta (biała)
89,00 zł 80,10 zł
szt.
Wersje językowe
O firmie

O firmie

Jesteśmy małą rodzinną firmą, której głównym celem jest propagowanie zdrowej pracy oraz oferowanie sprawdzonych produktów w przystępnej cenie. Wyszukujemy i oferujemy naszym klientom ciekawe rozwiązania ułatwiające ergonomiczną pracę przy komputerze i urządzeniami mobilnymi.

Podstawowym kryterium przy wprowadzaniu nowych produktów jest ich wysoka jakość. Wszystkie produkty przed wprowadzeniem do oferty są testowane w firmie i przez przyjaciół.

Drugą kwestią jest oferowanie produktów przy zachowaniu przystępnych cen. Sprzedajemy produkty najtaniej w Europie (konkurencję można spotkać np. na niemieckim Amazonie, z cenami nawet dwukrotnie wyższymi). To stanowiło również impuls do rozpoczęcia działalności - oferta konkurencji była absurdalnie droga.

Trzeci fragment naszej filozofii - to zadowolenie klienta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przed i po zakupie. W przypadku, gdy produkty nie spełniają Państwa oczekiwań lub wyobrażeń, zawsze pomożemy w wymianie na inny lub przyjmiemy bezproblemowo zwrot. Jesteśmy dumni z faktu, że te ostatnie zdarzają się niezwykle rzadko.

Historia powstania

Od 24 lat spędzam godziny, jeśli nie dni przed komputerem. Pasja przez lata zmieniła się w zawód. Wiele się zmieniło w tym okresie. Systemy operacyjne, architektura sieci, czy co najważniejsze zastosowania informatyki przeszły w tym czasie bez porównania większą ewolucję niż chociażby samochody. Sprzęt i sposób pracy przeobraziły się bardziej, niż ktokolwiek chyba podejrzewał (słowa te piszę w ostrym świetle słońca, które zwykle świeci na pułapie 13 000m). Jednak coś nam bardzo umknęło. Mnie coś bardzo umknęło…

W dawnych czasach, gdy komputery się już trochę upowszechniły, pojawiło się straszne proroctwo, jak to od ekranów się ślepnie, od złej pozycji przed komputerem sypią się kręgosłupy, a nadgarstki doznają poważnych urazów. Monitory wyposażane były więc w dodatkowe ekrany elektrostatyczne i umieszczane oczywiście na odpowiedniej wysokości. Do tego wygodne podkładki pod nadgarstki przed klawiaturą i myszką.

Minęły lata. Słowa te piszę chyba na piętnastym laptopie, który wykorzystywałem przez te wszystkie lata. Małym, lekkim, ze świetnym ekranem i mocną konfiguracją. Ale moment, jak można nawet na najlepszym laptopie umieścić ekran na odpowiedniej wysokości? Jak touchpad lub track point ogranicza napięcie w nadgarstku? No właśnie…

Po 15 latach korzystania z laptopów zaczęły wychodzić niestety skutki mojej krótkiej pamięci. Wygoda mobilności zabiła ergonomię. Symbolicznych okularów (0,5dp) nabawiłem się w wieku ponoć ku temu już odpowiednim (pewnie suma pieniędzy wydanych na odpowiednia jakość monitorów się zwróciła). Ale 3,5 roku temu, w przededniu rozpoczęcia nowej przygody z jednym z największych projektów informatycznych na świecie, ból nadgarstka (i żona) wygonił mnie do ortopedy. Diagnoza – zapalenie mięśnia. Leczenie - silny antybiotyk, gips i zalecenie zmiany trybu pracy (?!). Lepiej być nie mogło. Okazuje się, że mogło. Kręgosłup był następny – lata przeciążeń w odcinku szyjnym i lędźwiowym doprowadziły do poważnych schorzeń, wymagających przynajmniej roku rehabilitacji i zmiany trybu pracy (ponowne …?!).

Nadgarstek przypomniał mi o ergonomii dłoni. W dniu zdjęcia gipsu kupiłem trackball i wykopałem na strychu ergonomiczną klawiaturę. Do dzisiaj pomimo czarnej wizji ortopedy nadgarstki mają się świetnie. Kręgosłup przypomniał mi o odpowiedniej pozycji przed komputerem - pozycji, w której wyprostowany patrzę przed siebie, a nie pochylam się nad laptopem. Stąd się wzięła potrzeba odpowiedniego ustawienia monitora i laptopa (w biurze korzystam z dwóch uchwytów pod laptopa i monitor, a w podróży ze składanej podstawki pod laptopa, tableta i smartfona). Okazuje, że są proste i relatywnie tanie rozwiązania, które potrafią zmienić całkowicie komfort pracy. Dzisiaj wracam do siebie, budzę się bez bólu pleców, czy szyi.

Mam nadzieję, że moja może przydługa historia zmusi Was do refleksji. Pomyślcie o sobie, o tych godzinach spędzonych przy laptopie i dyskomforcie Waszych napiętych mięśni. Poszukajcie rozwiązań najlepszych dla Was. Żeby ułatwić  Wam zadanie, zebrałem najważniejsze akcesoria potrzebne do stworzenia zdrowego miejsca pracy w jednym miejscu. Zapraszam na www.sprytnebiurko.pl.

Pozdrawiam,
Zbigniew Szcześniewski

Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze.

Słucham swoich klientów
Stąd także udział w programie "Opineo - słucham swoich klientów". Zachęcamy do podzielenia się z nami i innymi klientami opinią po dokonaniu zakupu.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl