Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
Sprytny Blog
Uchwyt do monitora jako udogodnienie w pracy biurowej

Ergonomia pracy przy komputerze to kluczowe zadanie nie tylko w biurze. Trudno ją osiągnąć korzystając z urządzeń mobilnych, które mają zwykle nieduże ekrany. Coraz częściej zwracają na nią również osoby, które swoje biuro urządziły we własnym domu. Takie elementy jak uchwyt do monitora to tylko jedno z rozwiązań, jakie znacznie usprawnia codzienne korzystanie z urządzeń mobilnych.

Uchwyt na dwa monitory może poprawić Twój komfort pracy!

Komputery to narzędzie pracy wielu ludzi. Graficy, projektanci, czy analitycy często muszą korzystać z dwóch urządzeń jednocześnie. Generuje to wiele trudności. Urządzenia zajmują bardzo dużo miejsca, a swobodny dostęp do nich w zależności od wielkości biurka może być znacznie utrudniony. Istnieje skuteczne rozwiązanie, które nie tylko poprawi komfort twojej pracy, ale także pozytywnie wpłynie na twoje zdrowie. Zamiast trzymać monitory na biurku, umieść je nad nim za pomocą specjalnego uchwytu.

Blog chmura tagów

Czy uchwyt do telefonu do samochodu to potrzebny gadżet?

0

Jazda samochodem jeszcze nigdy nie była taka prosta. Nawet dalekie podróże, w zupełnie nieznane miejsca są dostępne dzięki nawigacji. Wystarczy zainwestować w uchwyt do telefonu do samochodu, który we właściwy sposób stabilizuje smartfona.

Pomocnik w trasie

Urządzenia mobilne znacznie zmieniły nawyki kierowców. Dzięki smartfonom nie tylko można korzystać z nawigacji, ale także bez przeszkód rozmawiać podczas jazdy. Istnieje jednak spora grupa osób, uważających, że uchwyt do telefonu do samochodu to całkowicie zbędny gadżet. Jadąc w trasę, trzymają urządzenie na kolanach, wkładają go do płytkiej wnęki lub też kładą na deskę rozdzielczą. Każdy z wymienionych pomysłów może nieść ze sobą różne konsekwencje, łącznie z zagrożeniem w ruchu drogowym. W przypadku nagłego zahamowania "latający" smartfon łatwo może się zmienić w groźny dla kierowcy lub pasażera pocisk. Osoba prowadząca pojazd może stracić nad nim kontrolę.

Mocowanie do szyby

Uchwyt do telefonu do samochodu występuje w różnych wariantach. Najbardziej popularną jest opcja mocowania do szyby. Modele tego typu są do nabycia w sklepie Sprytne Biurko. Stosuje się je głównie do nawigacji GPS, ale nie tylko. Takie akcesorium musi być wykonane z wytrzymałych materiałów, żeby stabilnie utrzymać smartfona w jednym miejscu. Uchwyt, zamocowany naprzeciwko kierowcy ma doskonale widoczny wyświetlacz. Łatwo zerknąć na podgląd trasy lub szybko zmienić jej ustawienia. W takiej pozycji o wiele prościej także odebrać rozmowę telefoniczną, prowadzoną przez zestaw głośnomówiący. Uchwyt mocuje się w dowolnym miejscu przedniej szyby w taki sposób, aby nie utrudniał widoczności.

Elastyczny pałąk

Stosując nawigację, bardzo nieroztropne jest zerkanie na urządzenie, położone w miejscu innym niż na wysokości wzroku. Chcąc zainwestować w uchwyt do telefonu do samochodu, warto wybrać model z giętkim pałąkiem. Dzięki temu możliwa jest zmiana pozycji smartfona. Taka opcja jest wygodna i praktyczna zwłaszcza wtedy, gdy z nawigacji w tym samym samochodzie korzystają osoby o różnym wzroście. Elastyczny pałąk sprawia także, że wyświetlacz jest bliżej kierowcy, co znacznie ułatwia manewrowanie na jego obszarze.

Nowoczesne rozwiązania dla urządzeń mobilnych zwykle oznaczają większą wygodę. W przypadku uchwytów do smartfonów propozycji montażu tego elementu jest wiele. Wybierając idealne rozwiązanie dla siebie, warto przeanalizować możliwości, jakie daje i porównać je do naszych potrzeb.

Komentarze do wpisu (0)

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl