Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Sprytny Blog
Właśnie wysłaliśmy zamówienie nr 4000

Właśnie obsłużyliśmy zamówienie numer 4000. To nas skłoniło do tego, żeby sprawdzić kilka innych statystyk.

Okazuje się, że nasi klienci używają 7073 sztuki podstawek, uchwytów, stojaków i nakładek na biurko. Nasza typowa dostawa, która pokrywa zapotrzebowanie na kilka miesięcy, to około 3 ton. A mówimy o podstawkach, które często ważą kilkaset gramów, a najcięższe nasze stojaki nie przekraczają 10kg. 

Dziękujemy Państwu za zaufanie i wszelkie sygnały o tym, jak nasze produkty pomagają Państwu w codziennej pracy, czyniąc ją wygodniejszą. 

Porządki w magazynie

Przygotowujemy się do podsumowania roku i robimy porządki w naszym magazynie. Mamy kilka sztuk uchwytów i stojaków, które nasi klienci testowali i zwrócili, stąd kartony noszą ślady przesyłki. Wszystko jest kompletne i poza śladami montażu, nie noszą śladów użytkowania.

Stąd nadarza się okazja, żeby ktoś z Was taniej je kupił. Szukajcie w dziale promocje!

Jakie ramię do monitora wybrać? Sprawdź, jak idealniezorganizować pracę z komputerem!

W dzisiejszym świecie elektronika to stały element codzienności. Wiele osób korzysta z niej nawet po kilkanaście godzin dziennie – zarówno w pracy, jak i po godzinach. Niestety użytkowanie komputerów, laptopów i tabletów często wiąże się z niewłaściwą pozycją i dyskomfortem. Jak idealnie zorganizować pracę ze sprzętem? Postaw na ramię do monitora! Sprawdź, dlaczego warto je wykorzystać i jak duże daje to możliwości!

Blog chmura tagów

Organizacja biurka - dlaczego jest ważna?

0

Organizacja miejsca pracy jest bardzo ważna z punktu widzenia efektywności działania. Gdy wszystko ma swoje miejsce, możesz działać szybko i skutecznie, a to w pracy jest najważniejsze. Przede wszystkim dlatego, aby powierzone Tobie zadania realizować w terminie i mieć więcej czasu na rzeczy równie ważne w życiu, jak rodzina, czy relaks. Dlatego, jeśli pracujesz w biurze, warto zadbać o dobrą organizację biurka.

Poza łatwiejszym wyszukiwaniem najpotrzebniejszych dokumentów jest jeszcze jedna bardzo duża zaleta dobrze zorganizowanego miejsca pracy. To estetyka, która wpływa na Twoją opinię wśród koleżanek i kolegów. Na takie detale zwracają również uwagę szefowie. Dbając o porządek na swoim biurku, poprawisz efektywność w pracy i zwiększysz szanse na pozytywny odbiór przez menadżera. A to może przełożyć się na podwyżkę. Każdy chce zarabiać więcej, prawda?

Organizacja biurka - skorzystaj z gadżetów ułatwiających pracę

Biurko jest miejscem pracy o ograniczonej powierzchni. Czasami na nim musi znaleźć się dużo rzeczy, które w danej chwili są niezbędne. Wtedy może zabraknąć miejsca na wszystko. A to wprowadza bałagan i przeszkadza w pracy. Rozwiązaniem jest inne zagospodarowanie miejsca. Pomocnym gadżetem jest mocowana do biurka podstawka na laptop. Jeśli korzystasz z przenośnego komputera, dzięki takim akcesoriom możesz umieścić go ponad blatem. Wtedy zyskujesz przestrzeń do pracy na dwóch płaszczyznach. Z laptopem na długim ramieniu, które przysuwasz i odsuwasz od siebie w zależności od potrzeb oraz z drugą płaszczyzną bezpośrednio na blacie biurka. Co najważniejsze mocowanie uchwytu do laptopa jest bardzo łatwe i sama jego podstawa to średnica filiżanki kawy. W ten sposób szybko i trwale poprawisz swoją organizację biurka.

Organizacja biurka - najważniejsza jest praktyczność

Na biurku powinny znajdować się wyłącznie rzeczy, które podczas konkretnego zadania są nam niezbędne do wykonania określonej pracy. Wszystkie inne rzeczy powinny znajdować się w organizerach lub szufladach. Jeśli uważasz, że mocowanie do biurka jest zbyt rzucającym się w oczy rozwiązaniem, skorzystaj ze składanych podstawek pod laptop. One również pomogą zadbać o Twój komfort pracy. Pomogą w ergonomicznej pozycji przy biurku, dzięki czemu unikniesz bólu pleców lub nadgarstków. Po skończonej pracy możesz złożyć podstawkę i schować na miejsce. Tak utrzymasz porządek i organizację biurka na najwyższym poziomie. Skorzystaj z gadżetów, które ułatwiają życie i pracuj z przyjemnością.

Komentarze do wpisu (0)

Submit
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl