Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Sprytny Blog
Właśnie wysłaliśmy zamówienie nr 4000

Właśnie obsłużyliśmy zamówienie numer 4000. To nas skłoniło do tego, żeby sprawdzić kilka innych statystyk.

Okazuje się, że nasi klienci używają 7073 sztuki podstawek, uchwytów, stojaków i nakładek na biurko. Nasza typowa dostawa, która pokrywa zapotrzebowanie na kilka miesięcy, to około 3 ton. A mówimy o podstawkach, które często ważą kilkaset gramów, a najcięższe nasze stojaki nie przekraczają 10kg. 

Dziękujemy Państwu za zaufanie i wszelkie sygnały o tym, jak nasze produkty pomagają Państwu w codziennej pracy, czyniąc ją wygodniejszą. 

Porządki w magazynie

Przygotowujemy się do podsumowania roku i robimy porządki w naszym magazynie. Mamy kilka sztuk uchwytów i stojaków, które nasi klienci testowali i zwrócili, stąd kartony noszą ślady przesyłki. Wszystko jest kompletne i poza śladami montażu, nie noszą śladów użytkowania.

Stąd nadarza się okazja, żeby ktoś z Was taniej je kupił. Szukajcie w dziale promocje!

Jakie ramię do monitora wybrać? Sprawdź, jak idealniezorganizować pracę z komputerem!

W dzisiejszym świecie elektronika to stały element codzienności. Wiele osób korzysta z niej nawet po kilkanaście godzin dziennie – zarówno w pracy, jak i po godzinach. Niestety użytkowanie komputerów, laptopów i tabletów często wiąże się z niewłaściwą pozycją i dyskomfortem. Jak idealnie zorganizować pracę ze sprzętem? Postaw na ramię do monitora! Sprawdź, dlaczego warto je wykorzystać i jak duże daje to możliwości!

Blog chmura tagów

50% efektywniej? Tak, wystarczy drugi monitor

1

W 2003 roku Microsoft Research w ramach grupy VIBE opublikowali wyniki zaskakujących badań. W przypadku prostych czynności na komputerze, dołączenie drugiego ekranu powoduje wzrost wydajności użytkownika o 9%. W przypadku zadań wymagających bardziej złożonej edycji, korzystania ze źródła w pracy nad własnym dokumentem, kopiowania/wklejania itp. wydajność rośnie nawet o 50%.

Ciekawym sposobem na sprawdzenie, jakie jest odczucie badanego było najpierw udostępnienie użytkownikowi drugiego monitora... a potem jego zabranie. :-) (nie powiem, sam tak mam - od 11 lat używam dwóch ekranów i mając jeden, nawet Full HD strasznie się męczę). Inną ciekawą ilustracją tego faktu, jest pytanie, czy wygodnie byłoby pracować na biurku o rozmiarze ekranu... Oczywiście, póki nie spróbujemy, ciężko to dostrzec.

Ciekawostką jest, że w badaniach wykorzystywano także prototyp panoramicznego ekranu 42" wykorzystującego 3 projektory o łącznej rozdzielczości 3072 x768, stworzonego przez Gary'ego Starkweather (wynalazcy m.in. drukarki laserowej). Wyobrażacie sobie? 13 lat temu!

A teraz wracając do dzisiaj. Zadziwia mnie często sytuacja, gdy widzę monitor podłączony do zamkniętego laptopa stojącego w kącie biurka. Wystarczy otworzyć laptop i odpowiednio umieścić, żeby zyskać do 50% wydajności. Kuszące? Mam nadzieję.

Źródło: Microsoft Research http://research.microsoft.com/en-us/news/features/vibe.aspx

Komentarze do wpisu (1)

13 października 2016

BRAVO! Świetny materiał! Merytoryczny, wszechstronny! Kawał świetnie wyłożonej wiedzy! Okraszony ciętym dowcipem na cudnie gigantyyycznym poziomie abstrakcji! TARZAM SIĘ ZE ŚMIECHU - 13 lat temu!!? Każde dziecko jako, że od przedszkola uczestniczyć musi w obowiązkowych zajęciach indoktrynacji religijnej nie ma wątpliwości - 13 lat temu osobliwość początkowa nawet nie marzyła o tym jak wielkim wybuchem się stanie gdy ten się dokona i w zapewne 7 dni świat cały wyłoni SIĘ z niej. Nie mogła tak marzyć bo słowa jeszcze wtedy nie istniały bo był dopiero poniedziałek! Co dopiero słowo MONITOR!!!! - 13 LAT TEMU!!!!...HAHAHAHA

Submit
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl