do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Skontaktuj się z nami
tel: +48 22 389 58 10
email: shop@sprytnebiurko.pl
Sprytny Blog
Wprowadzamy nowe produkty!

Odpowiadając na Państwa pytania i potrzeby wprowadzamy nowe produkty. Pojawią się między innymi: nakładki na biurko do pracy na stojąco, uchwyty do monitora, monitorów, laptopa z wbudowaną sprężyną gazową, stojak do tableta/smartfona, podstawka do większych laptopów.

 

Znak Jakości Q od Opineo

Nasz sklep został wyróżniony przez Opineo znakiem Jakości Q od Opineo. 

Znak Jakości Q Opineo.pl

Jest on przyznawany sklepom "o sprawdzonej reputacji, który sukcesywnie podnosi poziom świadczonych usług. Podlega stałemu monitoringowi: zarówno ze strony ekspertów Opineo, którzy sprawdzają, czy spełnia on prawne aspekty funkcjonowania i sprzedaży przez Internet, jak i ze strony samych klientów, którzy przyznają mu punkty. Nagły spadek ogólnej punktacji powoduje natychmiastową reakcję Opineo i możliwe wyłączenie certyfikacji."

Bardzo dziękujemy naszym klientom za opinie. Cieszymy się, że spełniamy Państwa oczekiwania. 

Więcej szczegółów na temat certyfikacji sklepu przez Opineo.pl można przeczytać >tutaj<.

Promocje
Podstawka do laptopa i uchwyt monitora na dwóch długich ramionach
Podstawka do laptopa i uchwyt monitora na dwóch długich ramionach
359,00 zł 323,10 zł
szt.
Wprowadzamy nowe produkty! 0

Odpowiadając na Państwa pytania i potrzeby wprowadzamy nowe produkty. Pierwszym z nich jest podstawka do większych laptopów (aż po 17"). Szczegóły można zobaczyć >tutaj<.

W ciągu najbliższych dwóch tygodni dodamy opisy kolejnych nowych produktów. Pojawią się między innymi:

  • nakładki na biurko, które zamieniają zwykłe biurko w biurko z regulowaną wysokością blatu - pozwalające na pracę na siedząco i na stojąco (łatwa regulacja dzięki wbudowanym siłownikom).
  • uchwyty do monitora, monitorów, laptopa z wbudowaną sprężyną gazową - dzięki której jednym ruchem można zmienić wysokość urządzenia
  • stojak do tableta/smartfona - sworzonego z myślą o tych, którzy na urządzeniu mobilnym oglądają np. filmy. Ładny stojak świetnie pasuje do salonu, sypialni czy siłowni.

Komentarze do wpisu (0)

Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze.

Słucham swoich klientów
Stąd także udział w programie "Opineo - słucham swoich klientów". Zachęcamy do podzielenia się z nami i innymi klientami opinią po dokonaniu zakupu.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl